Nieuwsbericht

Gebouw-T lanceert eigen sokken!

5 februari 2026

Afgelopen maand vierden wij 15 jaar Gebouw-T. Speciaal voor die gelegenheid is er een paar ultieme sokken ontworpen die ook jij zeker moet hebben! Deze sokken zijn te koop voor maar €10,00 (one size) dus wees er snel bij want er is maar een beperkte voorraad!

De sokken zijn een extra touch om je outfit helemaal af te maken! Ze zijn warm en comfortabel, zelfs tijdens de langste concerten!

Wil jij ook een paar Sokken bestellen? Bestel dan snel je sokken via de link hieronder óf tijdens een show in onze garderobe

Koop hier sokken

Nadat je bestelling hebt geplaats kan je de sokken ophalen tijdens een evenement in Gebouw-T bij de garderobe (met uitzondering van T-Sessie, daar is het niet mogelijk). Geen ticket voor het evenement maar wel je sokken ophalen? Laat je bestelling zien bij de entree en je mag doorlopen.