
T-Strijd 2025 - finale
Bon Sirah + Nobody Asked
zo 25 mei '25
zo 25 mei '25
- GRATIS Gratis
Prijzen zijn inclusief servicekosten en garderobe.
Meer informatie over Podium Cadeaukaart bij Gebouw-T
- Zaal
- zo 25 mei '25
- 14:00
- 14:30
- 17:00
- Pop, Rock
Tijdens dit event zijn er ook tickets beschikbaar voor prikkelvriendelijke ruimtes. Bekijk de tekst hieronder voor meer informatie
T-Strijd is dé muziekwedstrijd voor West-Brabant en Zeeland, georganiseerd door poppodium Gebouw-T in Bergen op Zoom. Het publiek bepaalt de winnaar! Toegang = gratis. Claim je gratis ticket via de knop.
Uit de 3 voorrondes kwamen drie winnaars: Bon Sirah, Nobody Asked en Olalala. De tributeband Olalala komt op een ander moment terug naar Gebouw-T. Op zondagmiddag 25 mei spelen: Bon Sirah en Nobody Asked.
Bon Sirah
Bon Sirah blaast Britpop nieuw leven in met een frisse en aanstekelijke sound die zowel vertrouwd als vernieuwend aanvoelt. De 22-jarige student aan de Rockacademie weet klassieke Britpop-invloeden moeiteloos te combineren met elementen uit soul en rock & roll, wat resulteert in catchy nummers die gekenmerkt worden door een unieke stem en krachtige gitaarsolo’s. De songs van Bon Sirah bieden zijn luisteraars een welkome ontsnapping aan de dagelijkse zorgen, met een optimistische toon laat hij zijn publiek het zwaarbeladen leven even vergeten!
Nobody Asked
Nobody Asked is opgericht in 2022 door drummer Jeroen van Dam, gitarist Arian Nefs en bassist Rick Aerts. Aangevuld met frontman Eno Mees als leadzanger en gitarist. Het eerste werk van de band met Eno als zanger dateert uit december 2023 met de single Last Call, wat aardig wat streams wist te vangen toen het door verschillende buitenlandse playlists werd opgemerkt. Van december tot april heeft de band diverse shows gespeeld om een lading nieuwe songs aan het publiek te laten horen, met als hoogtepunt een spot bij het Brabantse Wal Festival. In juni dook de band de studio in om hun eerste album op te nemen. Hier werden kosten nog moeite gespaard om een top resultaat weg te zetten. Het album staat gepland om in het voorjaar van 2025 uit te komen.
T-Strijd 2025 wordt mede mogelijk gemaakt door Magna Music.
Prikkelvriendelijke faciliteiten
Bij dit evenement bieden we prikkelvriendelijke faciliteiten aan, zodat iedereen op een fijne manier kan genieten van het concert. Er is een prikkelvriendelijk ontvangst, er is een rustruimte beschikbaar en tijdens het concert kan je plaatsnemen op het balkon. Bekijk de pagina voor de prikkelvriendelijke faciliteiten
